Dom zdrojowy Diament SPARezerwacjaKontakt

Dom Zdrojowy Diament Spa Hotel nad morzem:
78-132 Grzybowo k / Kołobrzegu
ul. Borkowska 6


tel.:     +48 94 35 53 604
fax:     +48 94 35 53 617
email: hotel@diamentspa.pl
recepcja@diamentspa.pl
Strona główna » Hotel » Basen

Wakacje nad morzem z basenem

Diament SPA nad morzem zapewnia Gościom pełną niezależność od pogody.

Hotel z basenem krytym o wymiarach 9 m x 9 m dostarcza możliwość zażywania kąpieli nawet w zimne pory roku oraz deszczowe, ponure dni latem. Przyjemna temperatura wody zachęca do aktywności i wysiłku, a także doskonałej zabawy. Obiekt wyposażony został w przeciwprąd, kaskadę wodną i urządzenia do masażu w wodzie.

Na terenie obiektu znajdują się także wydzielone jacuzzi oraz leżaki do wypoczynku. Kompleks jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych - specjalna winda umożliwia korzystanie z tych atrakcji osobom z problemami ruchowymi. Wczasy nad morzem z basenem i wyżywieniem to gwarancja udanego wypoczynku, bez względu na aurę czy porę roku. Oferujemy komfortowe noclegi oraz szereg atrakcji dla ciała i ducha. Nasz hotel to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zamienić kąpiele w chłodnym Bałtyku na odprężające pływanie i relaks w jacuzzi.

W wyznaczonych godzinach Hotel organizuje gimnastykę ogólnie usprawniającą – w ramach realizacji programu aktywności ruchowej na wczasach zdrowotnych, odchudzających i rehabilitacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wieczorne Aqua Aerobiki. Możliwość zabawy w wodzie to także świetna atrakcja dla najmłodszych. Dom Zdrojowy Diament SPA to zatem doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi nad morzem (z basenem).

Z chęcią gościmy w naszych progach turystów na wakacjach rodzinnych.

Natrysk na basenie

Jacuzzi

Widok ogólny basenu

Rodzina na basenieĆwiczenia w wodzieSauny


 Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (polityka prywatności i cookie)